Inhoud: 750g pralines en 75cl rode wijn.
Afmetingen: 33,5 x 22,5 x 9 cm.
Ontdek dit prachtige geschenkpakket dat de verfijning van Belgische chocolade combineert met een karaktervolle Franse wijn. De selectie bevat een ruim assortiment aan premium bonbons, vervaardigd met 100% pure cacaoboter voor een zijdezachte textuur en rijke smaak. De bijgevoegde fles Moment de Plaisir rode wijn is een 100% Merlot, gekenmerkt door fruitige aroma's van bramen en pruimen. Dankzij de gesmolten tannines is dit een elegante keuze voor elke gelegenheid.
Of u nu op zoek bent naar een stijlvol cadeau of uzelf wilt trakteren, deze set biedt een harmonieuze balans tussen zoet en hartig. Voor liefhebbers van variatie is ons volledige assortiment Leonidas pralines een uitstekende aanvulling. Laat u inspireren door de wereld van verfijnde smaken en bekijk ook onze selectie in de categorie pralines en wijn voor meer exclusieve combinaties.
Deze set is met zorg samengesteld en staat garant voor een hoogwaardige beleving. De combinatie van chocolade en wijn is al generaties lang een klassieker die bij iedereen in de smaak valt. Het is de ideale keuze voor verjaardagen, jubilea of als zakelijk geschenk.